.

לנצח את הזמן
תמיר ליפין 
| הוצאת רב מכר

אם יש לכם משימות רבות – בעבודה או בחיים – ואילו אתם לא
מספיקים מאומה וחשים מותשים, ספר זה הוא עבורכם!

ודאי מוכרת לכם התחושה המתסכלת, שפעמים רבות אינכם מוצאים זמן לבצע את המשימות שלכם, ובעיקר לא מצליחים לקדם את מה שבאמת חשוב לכם.

בספר זה חושף תמיר ליפין, מומחה בניהול זמן, לראשונה את המודל הייחודי והמעשי שפיתח כדי לסייע לכמה שיותר אנשים להתנהל באופן אפקטיבי כדי שיספיקו את מה שחשוב להם - הן בעבודתם כשכירים, הן בעסק כעצמאים, ובכל תחומי החיים.

האם אתם רוצים להיות מאורגנים יותר בחיי היום-יום שלכם ובעבודתכם?

ספר זה יספק לכם כלים מגוונים, וכך תוכלו להתנהל בצורה מאורגנת, מסודרת וחכמה מדי יום. תשמחו לגלות שעד מהרה המשפט: "אין לי זמן" יהפוך להיסטוריה, ולפתע תמצאו זמן לכל מה שחשוב לכם.


בואו ללמוד לנהל את זמנכם בצורה המיטבית ולנצח את "שודדי הזמן"!


תמיר ליפין הוא מרצה, מנחה סדנאות ויועץ אישי בתחום ניהול זמן אפקטיבי. הוא מפתח שיטת "ניהול זמן בחמישה שלבים אפקטיביים", להתנהלות חכמה בכל תחומי החיים, ובכך מוביל את לקוחותיו להגשמת מטרותיהם. בעברו מילא תמיר תפקידים בכירים בארגונים מובילים במשק, וכיום הוא מכהן כיו"ר באחת הקבוצות הישראליות של BNI – הארגון העסקי הגדול בעולם. לתמיר תואר שני בלימודי ביטחון. הספר שלפנכם הוא ספרו הראשון בסדרה הגיע הזמן לשינוי. 

"המחבר אָרַז בספר זה את מיטב השיטות לניהול זמן ולהתנהלות אפקטיבית בחברות ובארגונים. הספר כתוב בצורה מזמינה ופשוטה ליישום ומלא בסיפורים, בהדגמות שימושיות ובתִרְגוּלים עבור הקורא." 
עמית אופיר – מחבר רבי מכר בין-לאומיים, יועץ עסקי ומומחה לאפקטיביות

להזמנת הספר הפיזי כולל משלוח

להזמנת הספר בפורמט דיגיטלי (PDF)

לרכישת הספר לקבוצות, עובדים ובהנחה סיטונאית צרו קשר

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון סלולארי *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.