.

אבני החוכמה

שושנה דונאיה | הוצאת רב מכר

שאלת את עצמך למה אנחנו כאן? למה יש רוע בעולם? האם אתה מאמין שהדברים אינם כפי שהם נראים, שיש סיבה נסתרת לכל זה?


האנושות נעה לקראת מודעות חדשה. אנשים בעלי תודעה קבוצתית מפותחת יהיו מסוגלים ליצור, לשנות, להשפיע ולעצב את המציאות על כדור הארץ!

ידע זה מביא אליכם את סיפור הבריאה הקדומה. ידע שהיה נסתר מעיניכם עד היום והוא מבקש להתגלות מחדש. מטרתו להעלות את המסך ולגלות את מטרת היותכם כאן, בעולם הפיזי, על פני כדור הארץ, לייצור עבודת שחרור וריפוי בין העולמות העליונים לעולם הפיזי. משחק הקוסמוס עומד לסיים את מהלכיו, לשנות את התמונה הכוללת.

כיצד שינויים אלה יכולים להתרחש?

הספר "אבני החוכמה - דבר הבורא" משלב בתוכו חלק סיפורי עם ידע קדום שמתגלה עכשיו, הכולל צירופי אותיות ומילים, קודים שיאפשרו לכם להתחבר לתדרים פנימיים עמוקים, ויצירת הכוח לשנות את התת-מודע האישי שלכם ואת ערוצי התקשורת הפתוחים. מטרת הידע היא לעזור לתתמודע הקולקטיבי האנושי להשתחרר מדפוסים שהביאו את האנושות למצב של חוסר אונים, פחד, כעס, טינה ומלחמה.
לתכנת מחדש את מערכת האמונות שלכם וליצור ריפוי רב עוצמה שישנה את הביטוי של הדנ"א ביצירת המציאות הפיזית שלכם.

שושנה דונאיה היא מורה רוחנית, מובילה בתחום הטיפול והריפוי האנרגטי, פיתחה שיטות טיפוליות אנרגטיות ייחודיות לאבחון ושחרור של חסימות עתיקות. לימדה עשרות אלפי תלמידים. היא פירסמה שלושה ספרים על מודעות וריפוי. חלק מיעודה הוא ריפוי ופתיחת ערוצים אנרגטיים ברחבי העולם. היא מעבירה ידע רב לכלל – תמיכה להולכים בדרך הרוחנית.

לרכישת הספר לקבוצות, עובדים ובהנחה סיטונאית צרו קשר

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון סלולארי *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.