.

הכי טוב בדרך

אופיר עקיבא | הוצאת רב מכר

"אדם רוצה שיהיו שני דברים בעולמו, ערך ודרך."

בטבע, כל יציר בריאה מגיע למיצוי מלא של הפוטנציאל הגלום בו. ספר זה יחשוף בפניך סודות מהשטח שיעזרו לך להצליח באמצעות יישום של שבעה שלבים פשוטים בחייך. בספר זה משתף המחבר באתגרים מרתקים ובניסיונות קשים אותם חווה בחייו, בתכני הישרדות ובסיפורים מן התנ"ך, במטרה לספק לך כלים מעשיים לזיהוי הכוחות הטמונים בך, להצבת מטרות מדויקות יותר עבורך וצעדים ברורים ליישומם, שלב אחר שלב.

האם יש לך תירוצים טובים או חיים טובים?

אחרי שצלח משברים בעצמו, הוביל עשרות אלפי אנשים בסדנאותיו וסיפק להם עזרה והשראה, חושף אופיר עקיבא את סודות ההצלחה הפועלים באופן מדויק לכל יצור חי בטבע ומסייעים לו לחיות מתוך תשוקה, שמחה והגשמה.

זה הזמן שלך לגלות את הדרך להגברת השפע, הבריאות, האהבה והשמחה בחייך!

"ברצוני להודות לך על ספרך. הפוטנציאל הטמון באדם הוא כה גדול. ספרך נועד לסייע בגילוי והעצמת מודעות זו – לצעוד בדרך הטובה – להעז ולשנות. ראה ברכה בפועלך." שמעון פרס, נשיא המדינה.

"אופיר חולק בספרו את היכרותו רבת השנים והמעמיקה עם הטבע, כדי להעניק לנו שיעור מרתק במטרה לעזור לנו במסע של התבוננות פנימה, השלמה והבנה. הכח והעוצמה הטמונים בנו ורק מחכים לצאת." יאיר לפיד.

אופיר עקיבא – מדריך הישרדות, קצין חילוץ ומורה דרך המכשיר מנהיגים בהרצאות וסדנאות שטח. אחרי שהתגבר על מצבי קיצון בחייו, פיתח אופיר שיטה יעילה להתגברות על משברים והשגת יעדים, אותה הוא רואה כשליחות להמשיך לחלוק עם ארגונים ועם אנשים רבים בארץ ובעולם.

להזמנת הספר הפיזי כולל משלוח רשום לחצו על הכפתור

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.