.

סגורות

נטלי שוחט | הוצאת רב מכר

יום אחד, בשנת 2010, בעודה מתמודדת עם אשפוזים ועם טיפולים עקב בעיות לב, החליטה המחברת להעלות על הכתב סיפורים שעניינם התמודדותן של נשים עם בעיית העקרות. מדוע דווקא אז? משום שהיתה זקוקה לדבר מה שיסיח דעתה מן המצר, וגם משום שחשה כי עליה לסגור מעגל בנושא שמבחינתה נמצא לו פתרון נפלא.

במשך כעשור התמודדה נטלי עם נושא העקרות, עברה טיפולי הפרייה אשר לא צלחו, והחליטה, בעצה אחת עם בעלה, לאמץ ילדים. בשנת 1998, לאחר המתנה ארוכה , אימצה את בנה ברק, וכעבור כשנתיים וארבעה חודשים אימצה את בתה ענבל. שניהם אומצו בעודם תינוקות רכים דרך "השירות למען הילד" במשרד הרווחה בישראל, והם בבת עינה.

בחלוף השנים, כאמור, החלו "להיוולד" סיפורים שנוגעים בזוויות שונות וכואבות של ההתמודדות עם סוגיית העקרות. הסיפורים חוצים תקופות, ארצות וטיפוסים. תוכלו לגלות בהם:

לאן הלכה דפנה החילונית בעקבות שתי נשים דתיות הזרות לה?

מה העסיק את הנסיכה אמונט, בתו של פרעה רעמסס השני, לפני שאימצה את משה?

מדוע היתה הלגה, אשתו של הרופא הנאצי, שמחה בהריונה של חנה המשרתת?

מה החליטה יאקוט כשבעלה העלה את עניין הנישואים לאישה שנייה?

מדוע כעסה נורית על הפסיכולוגית ביחידה להפריה חוץ גופית בבית חולים"מאיר"?

שאלות אלה ורבות אחרות תקבלנה מענה בשמונה עשר סיפורים קצרים ומרתקים פרי עטה ופרי דמיונה של המחברת. בשולי הדברים, תגלו מהי התובנה שלה בעניין טיפולי ההפריה.

נטלי שוחט, ארכיונאית, סופרת ועורכת לשון, בעלת תואר שני במידענות, פרסמה בעבר שני ספרי ילדים: "מסיבה בעיר העיגולים" בהוצאת 'סער' ו"בלבולי חיות" בהוצאת 'רימונים'. זהו ספר הביכורים שלה למבוגרים בסוגת הסיפור הקצר.

לרכישת הספר לקבוצות, עובדים ובהנחה סיטונאית צרו קשר

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון סלולארי *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.