.

מארז "בונים חופש כלכלי וחיים של תשוקה" / קוראים ונוטעים

עמית אופיר | הוצאת רב מכר

"במשך שנים חיפשתי את הדרך לבנות אורח חיים אשר יאפשר לי לעסוק במה שאני אוהב, לבחור מתי ומהיכן לעבוד, לצאת לחופשה בכל זמן שיתחשק לי ולבנות ערוצי הכנסה ונכסים אשר ייצרו עבורי הכנסה פאסיבית גבוהה.

כיום, לאחר שביססתי לעצמי אורח חיים אשר מאפשר לי לטייל בעולם כממחצית השנה ולעשות כל דבר שמלהיב אותי, ארגנתי את כל התובנות שאספתי במהלך דרכי על מנת שתוכלו גם אתם לשפר את איכות חייכם.

מארז זה מורכב מ-4 המפתחות החשובים ביותר עבור בניית חופש כלכלי ואורח חיים של תשוקה. אל תחכו עוד רגע נוסף והתחילו לשנות את חייכם כבר היום!"


החוק הראשון ביצירת שפע הוא נתינה!
אנו בהוצאת 'רב מכר' מאמינים שעל מנת לקבל עלינו קודם כל לתת, ועל כן ברכישת כל מארז ננטע עבורכם עץ אחד.

את שיתוף הפעולה הזה אנו מובילים ביחד עם חברת קק"ל, אשר תזכה כל תורם בתעודת הוקרה אישית בעבור העץ אשר ננטע.

עמית אופיר הוא מחבר של יותר מ-100 ספרים ורבי מכר עולמיים רבים והבעלים של הוצאת הספרים היוקרתית 'רב מכר' המספקת שירותים רבים לקידום, סופרים, בעלי עסק ואנשי קריירה רבים. ספריו של עמית אופיר נמכרים ביותר מ-30 שפות ברחבי העולם ונמכרו ביותר ממיליון עותקים. ספריו עוסקים כולם בהתפתחות בתחומי העצמה אישית ועסקית ובנושאים שונים בהם הוא מתעניין כגון ציור, נדל"ן, עסקים, טיולים, ניהול זמן, מכירות ועוד. ספריו הגיעו פעם אחר פעם למקום הראשון ב-4 יבשות שונות ברשימת רבי המכר של אמזון בעולם וכן למקום הראשון בין ספרי רשת WALMART בארה"ב וכיום נמצאים בעשרות אלפי נקודות מכירה ברחבי העולם ובאופן שוטף מופצים לעוד ועוד חנויות, רשתות, ספריות, מכללות ונקודות מכירה נוספות.

לרכישת המארז לקבוצות, עובדים, הצטרפות לפרויקט הנטיעה וקבלת הנחות מיוחות צרו קשר

דואר אלקטרוני *
שם *
טלפון סלולארי *

נבנה באמצעות מערכת דפי הנחיתה של רב מסר

.